12.1.2024: Workshop „Zažij svůj nejlepší rok 2024“

12. 1. 2024 od 14.00 hodin

Knihovna města Hradec Králové

Wonkova 1262/1a, 500 02, Hradec Králové

Workshop nazvaný „Zažij svůj nejlepší rok 2024“: Síla záměru a dosažení cílů“ je intenzivním dynamickým programem, který spojuje sílu mentálního zaměření s konkrétními kroky k dosažení úspěšného a naplňujícího roku 2024. Díky praktickém tréninku se účastníci se naučí vytyčit své priority a používat sílu záměru jako klíčový nástroj k formování svého života a dosahování stanovených cílů. Workshop poskytne praktické techniky, metody a nástroje pro vytváření jasných, inspirativních a dosažitelných cílů, které se dají využívat v jakékoliv životní oblasti, ať už jde o osobního růst, vztahy, kariéru, studium nebo zdraví.

Součástí kurzu je i praxe meditace a mindfulness, které pomáhají nalézt rovnováhu mezi pracovním vytížením a naplněným osobním životem. Účastníci dostanou návod, s konkrétními technikami a tištěnými materiály, které jim pomohou dosáhnout nejlepší verze sebe sama v průběhu roku 2024. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí vytvářet svůj život a dosáhnout vytoužených výsledků, které se jim dosud nedařilo naplnit.

Přednášející, průvodkyně osobním rozvojem a terapeutka Ing. Andrea Vokálová si pro Vás připravila úžasný intenzivní workshop s jednoduchými, avšak obdivuhodnými účinnými kroky a technikami. Vše, co se na workshopu dozvíte a naučíte, bylo ověřeno na sobě a pak byly i na spokojených klientech. Těšíme se na osobní setkání, inspirativní odpoledně a přijďte si věnovat čas, který se Vám pomůže zažít ten Váš nejlepší rok 2024! Motto: „Tohle je Váš rok, buďte tvořiví a zároveň cílevědomí v tom, co si do něj přinesete!“

Počet míst je omezen, a proto je nutná rezervace emailem na a.vokalova@email.cz či telefonicky na +420 774 801 861 po uhrazení zálohy.

Investice: 4 hodiny za 1.200 Kč