27.1.2024: Půlroční kurz „Najdi své šťastné JÁ“

27. 1. 2024 od 8.00 hodin

Leden–červen 2024 (sobota 1x měsíčně)

Knihovna města Hradec Králové

Wonkova 1262/1a, 500 02, Hradec Králové

Půlroční kurz „Najdi své šťastné JÁ“ je praktický intenzivní osobní program navržený k posílení individuálního růstu a zlepšení života účastníků. Kurz zahrnuje interaktivní workshopy, diskuse a konkrétní cvičení, které pokrývají celý život a ta nejdůležitější životní témata každého z náš. Účastníci získají praktické nástroje a strategie pro efektivní řešení problémů, výzev a budou podporováni při identifikaci svých silných stránek a rozvoji oblastí, ve kterých chtějí sami vyrůst. Kurz je navržen tak, aby podnítil a umožnil osobní transformaci v období půl roku díky práci pomocí meditací, mindfullness a dalších seberozvojových metod.  Kurz naučí dovednosti potřebné pro dosažení vlastních cílů a plného potenciálu v nalezení svého šťastného a autentického já.

Přednášející, průvodkyně osobním rozvojem a terapeutka Ing. Andrea Vokálová si pro Vás připravila úžasný dlouhodobý kurz s jednoduchými, avšak obdivuhodnými účinnými kroky a technikami. Vše, co se na kurzu dozvíte a naučíte, je ověřeno na sobě a pak i na spokojených klientech. Těšíme se na osobní setkání, inspirativní společné strávený čas a přijďte si věnovat čas, který se Vám pomůže zažít ten Váš nejšťastnější rok 2024! Motto: „Tohle je Váš rok, buďte tvořiví a zároveň cílevědomí v tom, co si do něj sami přinesete!“

Počet míst je omezen, a proto je nutná rezervace emailem na a.vokalova@email.cz či telefonicky na +420 774 801 861 po uhrazení zálohy.

Investice: 24 hodin za 3.500 Kč